Срібний кулон "Я - мама" Серце

Ш. 621п
790,00
грн.
980,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій

• Вставка - Фіаніт

• Розмір - 20 х 24 мм
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
• Середня вага - 3.10 г

Діти – квіти нашого життя! Без них світ не зможе існувати, а люди – наповнюватись новими емоціями та почуттями. Кулон "Я - мама" Серце - найкраща срібна прикраса для майбутніх, новоспечених і вже мам, які вже нагадують про вашого малюка і символом вашого кохання.

Підвіска зроблена у вигляді серця, всередині якого зображена мама з дитиною. Мама ніби закриває малюка від негараздів своєю любов'ю та турботою. Кулон прикрашений інкрустацією каміння на волоссі мами, лінії, що тягнеться від серця матері до серця дитини, і в руках малюка, відбиваючи світло, яке він отримав від своєї матері. Кільце кулону так само прикрашене камінням, що надає йому чистоти, легкості та ніжності.

Кулон "Я - мама" Серце - подарунок, який назавжди залишить у вашій пам'яті приємні спогади про дитину і відобразить все ваше кохання.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method