Срібна ложка На перший зубик з розочкою

С. л01
760,00
грн.
950,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриятт - Без покриття

• Довжина - 9.00 см

• Середня вага - 9.20 г

Традиція дарувати срібну ложку малюкові на хрестини прийшла з Англії. Ложка на перший зубик вважалася і гарним подарунком, і мала приносити удачу дитини. Наша ложка відрізняється тим, що вона ще й дуже приваблива, тому точно сподобається дитині.

Срібло – абсолютно нешкідливий для дитини дорогоцінний метал, за яким не потрібно ретельного догляду. Такою ложечкою можна користуватися як звичайною, адже раніше срібло використовувалося в столових приладах. Однак воно було поширене лише серед заможних громадян, тому срібна ложечка вважалася символом статності, удачі, сили та міцного здоров'я, а також може стати оберегом для дитини.

Ложечка на перший зубик прикрашена зверху квіткою, саме для справжньої жінки. Ручка ложки кручена, тому дитячі ручки не будуть зісковзувати з неї. Ложечка зовні і всередині гладка, тому їй можна без проблем користуватися вже після покупки.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method