Срібні сережки Конго

Ф. 29220р
440,00
грн.
520,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій

Сережки кільця Конго - універсальна прикраса, яка підійде всім дівчатам незалежно від віку і стилю одягу. З ними кожен ваш образ буде прекрасним і наповниться стилем.


Сережки представлені у вигляді тоненьких мінімалістичних кіл, тому ідеально доповнять образ лаконічністю та простотою. Кругла форма сережок візуально вирівнює обличчя, надаючи йому форму ідеального овалу і наповнює образ стилем, ніби ви зійшли з глянсових обкладинок.


Срібна прикраса відсилає нас до 70-х років минулого століття, коли почала поширюватися мода на етно-прикраси африканських племен та первісних культур. Свого поширення вони набули завдяки універсальності – вони підходять всім вікам, типам особи, народам та расам.


Сережки обручки Конго – ідеальний варіант для тих, хто хоче підкреслити красу елегантною простою прикрасою на кожен день.

Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method