Срібні сережки протяжки Літня нічь

Ш. 54031р
600,00
грн.
750,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій

• Довжина -100 мм

• Розмір Місяця - 10 х 3 мм

• Розмір Зірки -10 х 10 мм

• Середня вага - 1.60 г

Ювелірна прикраса – це не тільки гарне доповнення образу, але й стильний аксесуар, що відображає ваше внутрішнє Я. Сережки Протяжки Літня ніч ідеально підійдуть нестандартним людям, що люблять оригінальність та креативність.

Сережки поєднують у собі два головні елементи на небі вночі, без яких ночі та вечори не такі романтичні та загадкові. Одна протяжка прикрашена зверху місяцем, що відображає спокій та зростання. Інша відображає зірку, яка стане нагадуванням про те, що ви повинні сяяти, йти "через терни до зірок", а також наповнювати своїм світлом оточуючих. З ними кожен ваш образ буде оповитий розкішшю та магнетизмом.

Особливість протяжок у тому, що вони візуально роблять тоншою і довшою за шию, коригують поставу і піднімають груди, роблячи вас більш статними і жіночними. Протяжки елегантно прикрашають мочку вушка і ніжно звисають з нього, тому відмінно підійдуть під зібране волосся або короткі зачіски.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method