Срібні сережки протяжки Котята

Ф. 29140/1р
510,00
грн.
720,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій

• Вставка - Фіаніт

• Розмір - 7 х 7 мм

• Довжина - 90 мм

• Середня вага - 1.50 г

Вияви свою жіночність та загадковість за допомогою ювелірної прикраси. Сережки протяжки Кошенята – ідеальне поєднання мінімалізму, яскравості та блиску в одному виробі.

Протяжки точно передають образ містичної кішечки, яка заворожує своїм поглядом. Інкрустація зеленого цирконію надає яскравості сережкам, виділяє їх на вушках та підкреслює блиск ваших очей. Усі лінії плавні та злегка закруглені, щоб сережки мали приємний ніжний вигляд і не чіплялися за волосся. Ці милі Сережки протяжки Кошенята ніби обіймають вас своїм виглядом і стануть символом вашої загадковості та жіночності, яка прихована у душі кожної.

Особливість протяжок у тому, що вони візуально роблять тоншою і довшою за шию, коригують поставу і піднімають груди, роблячи вас більш статними і жіночними. Протяжки елегантно прикрашають мочку вушка і ніжно звисають з нього, тому відмінно підійдуть під зібране волосся або короткі зачіски.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method