Срібні сережки протяжки Перо

Ф. 29169/2
750,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій / Чорніння

• Розмір - 13 х 4 мм

• Довжина - 62 мм

• Середня вага -1.80 г

Для волелюбних дівчат Сережки протяжки Перо стануть улюбленою ювелірною прикрасою. Вони підкреслюють ніжність та легкість, а також стануть символом свободи для кожної.

Протяжки прикрашені маленьким срібним пір'їнком, зробленим справжніми майстрами своєї справи. Борозни на перу точно повторюють реальні, тому воно так реалістично і, в той же час, ніжно виглядає на вушці. Всі лінії плавні і трохи заокруглені, щоб не чіплятися за волосся та одяг. Завдяки гладкій арочці сережки не вбираються в мочку вушка і легко надягають, не доставляючи дискомфорту.

Особливість протяжок у тому, що вони візуально роблять тоншою і довшою за шию, коригують поставу і піднімають груди, роблячи вас більш статними і жіночними. Протяжки елегантно прикрашають мочку вушка і ніжно звисають з нього, тому відмінно підійдуть під зібране волосся або короткі зачіски.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method