Срібні сережки протяжки Ластівки

Ф. 29170/2р
580,00
грн.
720,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Родій

• Розмір - 11 х 12 мм

• Довжина - 62 мм

• Середня вага -1.50 г

Злітай у небо та пари у повітрі, як вільний птах. Сережки Протяжки Ластівки стануть вірним символом свободи, легкості та розквіту для кожної. З такою ювелірною прикрасою ви відчуєте сили та наповнитеся легкістю та ніжністю.

Протяжки прикрашені маленькими ластівками, що ніжно звисають із вушка, ніби вони ширяють над вашими плечима. Ластівки мінімалістичні, тому чудово підійдуть під будь-який образ. Завдяки цілісному плетиву ви можете самостійно регулювати рівень сережок - опускати ластівок в самий низ, піднімати на середину або вгору для створення ефекту пусета.

Особливість протяжок у тому, що вони візуально роблять тоншою і довшою за шию, коригують поставу і піднімають груди, роблячи вас більш статними і жіночними. Протяжки елегантно прикрашають мочку вушка і ніжно звисають з нього, тому відмінно підійдуть під зібране волосся або короткі зачіски.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method