Срібний шарм крила Янгола

Ш. 928ч
460,00
грн.
650,00
грн.
• Срібло 925°

• Покриття - Чорніння

• Розмір крила -15 х 5 мм

• Середня вага - 1.30 г

Кожен із нас трохи ангел, але по-своєму, і щоб не забувати про це – повісьте Шарм Крила Ангела як нагадування про те, хто ви.

Підвіс поєднує в собі одразу два крила, адже ангели не можуть жити з одним. Він стане символом того, що ми хоч і не ідеальні, але завжди може бути кращим і змінити цей світ, якщо згадаємо хто ми і почнемо з себе.

Кожне крило філігранно опрацьоване справжніми майстрами своєї справи, щоб передати текстуру пір'я на шармі, а чорніння виробу надає контрастності та символічно несе в собі посил, що навіть ангели мають темні плями.

Крила об'єднані кільцем з невеликими бусинами зі срібла, які схожі з нашийником із шипами, який несе в собі гнів і біль, проте шипи на шармі зрізані. Такий дизайн символізує поєднання ангельського та демонічного у нас, підкреслюючи наш дуалізм та постійне метання.

І щоб не загубитися на цьому шляху, повісьте шарм Крила Ангела, які вільно тремтять, на відміну від обручки, укладеного в обійми браслета.
Подарочная упаковка
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ф.И.О.
Моб. телефон
Ваш E-mail
не обязательно
Город
№ отделения Новой Почты
Копию заказа сбросить мне в
Нажимая оформить заказ вы тем самым принимаете наш
договор публичной оферты
Отправка наложенным платежом Новой Почты доступна на заказы общей стоимостью от 500 гривен. За наложенный платеж курьерская служба взымает дополнительную комиссию в размере 20 гривен + 2% от заказа. Бронь на заказ держится в течении суток.
Промокод
Payment method